Najnowszy
Najczęściej oglądane
Najczęściej komentowane
Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej na UAM w Kaliszu

Alternatywa dla takich kierunków, jak wokalistyka, jazz i muzyka estradowa, instrumentalistyka czy dyrygentura chóralna na akademii muzycznej? Rozwijasz swoje pasje muzyczne, doskonalisz technikę gry lub  śpiewu, uczysz się dyrygentury i jednocześnie zdobywasz uprawnienia nauczycielskie. Takie możliwości daje kierunek “Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej” prowadzony przez Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu Uniwersytetu im. A.Mickiewicza w Poznaniu.

Kliknij w poniższą grafikę, żeby zapoznać się z pełną ofertą

15 najlepszych uczelni w Polsce pod względem wysokości zarobków absolwentów

Mianem “dobrych studiów” można śmiało określić takie, których ukończenie zapewnia zarówno dobry start w życiu zawodowym, jak i relatywnie wysokie zarobki. Warto zatem sprawdzić medianę wynagrodzeń absolwentów studiów II stopnia i przekonać się czy Twój wybór był rzeczywiście dobry… Pamiętaj, że zawsze można zmienić i kierunek, i uczelnię:-)

Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://studia.net/praca

Źródło danych: http://wynagrodzenia.pl

Planowanie kariery w wieku 15 lat, czyli jak Krystian Gontarek wybrał studia

Czy gimnazjalista powinien już zastanawiać się nad wyborem studiów? Jakie czynniki warto brać pod uwagę i dlaczego warto przygotować sobie kilka planów awaryjnych? Skąd czerpać informacje o uczelniach? Na te i inne pytania odpowiada Krystian Gontarek, startupowiec, programista i twórca warsztatów Szlachta Startupuje, która swoją przygodę ze startupami rozpoczął w wieku 10 lat.

 

Podsumowanie XXVIII Konferencji Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „Prom”

W dniach 29 stycznia – 01 lutego 2017 r. w Nałęczowie odbyła się XXVIII Konferencja Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „Prom”, której tematem przewodnim była rola etyki we współczesnym marketingu i public relations. Konferencja organizowana była wspólnie z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim im. Jana Pawła II.

W programie można było znaleźć szereg interesujących wykładów oraz praktycznych warsztatów, m.in.:

  • Wyzwania etyczne na przykładzie jednej z największych organizacji na świecie i ich komunikacja otoczeniu;
  • Miasto+Uczelnia+Firma=? Czyli jak wykorzystać potencjał 3 podmiotów w budowaniu marki i marketingu miejsc;
  • Postprawda w marketingu, postprawda w mediach;
  • Zarządzanie informacją na nośnikach digital signage na przykładzie systemu Magic Info;
  • Zarządzanie kryzysowe;
  • Praktyczne sposoby walki z kryzysem komunikacyjnym.

Czy nadajesz się na studia?

Tytułowe pytanie jest przedmiotem rozważań niemal każdego maturzysty. Niestety odpowiedź na nie jest… polityczna. Jak to się dzieje? Szkoła jest państwowa, właściwie można więc powiedzieć, że to system formatuje Cię w taki, a nie inny sposób. Możesz czuć się zmotywowany osiągnięciami szkolnymi do dalszej nauki lub, jeśli uzyskiwałeś słabe stopnie, wyczuwać widmo akademickiej katastrofy.

Masz nadal wątpliwości? Rozwiąż nasz test: www.studia.net/poradnik-kandydata/7671-test-predyspozycji-sprawdz-czy-nadajesz-sie-na-studia