Najnowszy
Najczęściej oglądane
Najczęściej komentowane
Bądź mądry Studiuj w Białymstoku! STUDY IN BIALYSTOK

Białystok to piękne, intensywnie rozwijające się miasto i jednocześnie nowoczesny ośrodek akademicki w północno wschodniej Polsce. Jest to miejsce, gdzie od wieków żyli wspólnie ludzie różnych kultur, wyznań i narodowości, co ukształtowało specyficzny charakter miasta. Miasto zachęca do do studiowania w Białymstoku, ruszyła właśnie kolejna odsłona kampanii: „Bądź mądry – Studiuj w Białymstoku”. Tym razem, jeszcze w trakcie trwających matur, do wyboru Białegostoku jako miasta, w którym warto studiować zachęcają członkowie znanej grupy Fair Play Crew. Autorzy spotu „Ułomny włam” zdecydowali się na humorystyczną formułę, w której wcielają się w role nieudolnych włamywaczy. Choreografia, która pokazuje ich komiczne wpadki, ma zawrócić uwagę na to, że nie warto iść drogą na skróty. Warto natomiast postawić na edukację, wybrać najlepsze miejsce do studiowania i rozwoju!

http://www.tak.bialystok.pl/

https://www.facebook.com/Wschodzacy.Bialystok/?hc_ref=SEARCH&fref=nf

Jak wybrać studia? 6 praktycznych rad dla kandydatów

Jaki kierunek studiów wybrać? Studia humanistyczne czy może lepiej inżynierskie lub medyczne? Tryb stacjonarny czy niestacjonarny? Uczelnia państwowa czy prywatna? Im bliżej do rozpoczęcia rekrutacji na studia, tym częściej pojawiają się w głowie takie pytania.

Jak sobie z tym wyborem poradzić i podjąć właściwą decyzję? Zacznij od kliknięcia w ten link: www.studia.net/poradnik-kandydata

5 000 zł w pierwszej pracy? Sprawdź zarobki absolwentów najpopularniejszych kierunków

Wiele osób sądzi, że zarobki świeżo upieczonych absolwentów, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową, nie należą do zbyt wysokich. Niestety, jest to opinia niezgodna ze stanem faktycznym, gdyż wielu absolwentów już w swojej pierwszej pracy może liczyć na zarobki rzędu 5000 złotych miesięcznie. Sporo, prawda? Sprawdź już teraz ile zarobisz w pierwszej pracy po swoim kierunku studiów…

Więcej informacji znajdziesz tutaj: www.studia.net/praca

Źródło danych: forsal.pl

P.S
Dla wszystkich kierunków podana wartość to mediana zarobków.

Odkryj Uniwersytet w Białymstoku

Uniwersytet w Białymstoku jest największą i prężnie rozwijającą się uczelnią na północnym-wschodzie naszego kraju. Uczelnia może pochwalić się nowoczesnym kampusem, uznawanym za jeden z najnowocześniejszych obiektów akademickich w kraju. Obecnie uczelnia kształci prawie 14 tysięcy studentów na ponad 30 kierunkach. Odkryj na nowo Uniwersytet w Białymstoku i zobacz jak wyglądają tam studia!

Praca po medycynie roślin i biotechnologii stosowanej roślin

– Medycyna roślin i biotechnologia stosowana roślin to dwa kierunki studiów do ciekawej, dobrze płatnej pracy w „zielonej gospodarce” – mówi dr inż. Jerzy Próchnicki – Dyrektor Działu Rozwoju i Rejestracji Crop Science / Bayer. Oba kierunki prowadzi m.in. Wydział Przyrodniczo-Technologiczny Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: Biotechnologia stosowana roślin i medycyna roślin we Wrocławiu