Egzaminy na 5+

Najnowszy
Najczęściej oglądane
Najczęściej komentowane
Zdawanie egzaminu dla dobrze przygotowanych

Umiesz wszystko na egzamin? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi „tak” to znaczy, że ten film jest dla Ciebie! Zapoznaj się z poradami dotyczącymi najlepszych sposobów prezentacji Twojej wiedzy. Zobacz jak mówić przekonywająco, a nawet polemizować swobodnie z egzaminatorem. Pozbądź się stresu i idź na egzamin, by zaimponować swojemu belfrowi!

Egzamin poprawkowy, czyli porady dla mistrzów drugiego terminu

Egzamin poprawkowy jest wynikiem niezdania egzaminu podstawowego. O tej podstawowej prawdzie łatwo zapomnieć. W jaki sposób możesz się uczyć na własnych błędach? Obejrzyj film, by dowiedzieć się w jaki sposób najskuteczniej i najlepiej przygotować się do poprawki!

Obrona pracy dyplomowej

Obrona pracy dyplomowej to złożone zadanie. Trzeba pamiętać o formalnościach, dziekanacie, obiegówce i wielu innych szczegółach. Intensywna nauka pochłania uwagę i utrudnia kontrolę nad innymi obowiązkami przypisanymi do dyplomowego egzaminu. Jak ogarnąć ten chaos? Jak sprawić by nie przekroczyć terminów i skoncentrować się na tym co istotne? Jak znaleźć czas na powtórki i naukę? Odpowiedź …Read more »