Kierunki studiów

Wybór właściwego kierunku studiów nie jest sprawą prostą. Dzięki nam dowiesz się jakie kierunki studiów są popularne i przyszłościowe. Perspektywiczny kierunek studiów, to Twoja szansa na dobrą pracę.

Najnowszy
Najczęściej oglądane
Najczęściej komentowane
Jaki kierunek warto studiować?

Jaki kierunek studiów wybrać? Im bliżej wyboru uczelni, tym częściej pojawia się w głowie to pytanie. Rynek edukacyjny daje różne możliwości kształcenia, a wiele uczelni oferuje podobne specjalizacje. Mnogość propozycji utrudnia podjęcie decyzji. Joanna Kowalik, doradca zawodowy z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie opowiada o tym, jak pomóc sobie w dokonaniu słusznego …Read more »

Pasjonaci zdrowej żywności na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej UTP w Bydgoszczy

Masz głowę pełną pomysłów? Tematyka zdrowej żywności nie jest Ci obojętna? Powinieneś zatem poważnie zastanowić się nad wyborem kierunku Technologia żywności i żywienie człowieka, który prowadzony jest na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Więcej szczegółowych informacji na temat kierunku znajdziesz tutaj: Studiuj Technologię żywności i żywienie człowieka na UTP w Bydgoszczy. …Read more »

Dolnośląska Szkoła Wyższa – uczelnia przyjazna osobom z niepełnosprawnością

Dolnośląska Szkoła Wyższa to pierwsza i jedyna akademicka uczelnia niepubliczna na Dolnym Śląsku. Uczelnia ta pokazuje jednak swoje inne atuty, mianowicie to, jak bardzo zależy im na wspieraniu niepełnosprawnych studentów. Uczelnia umożliwia studentom i doktorantom pełny dostęp do oferty edukacyjnej. Posiada Rzeczniczkę Studentów i Doktorantów z niepełnosprawnością oraz Biura Wsparcia Edukacyjnego Studentów i Doktorantów z Niepełnosprawnością. …Read more »

Kierunki studiów: pedagogika

Studia pedagogiczne to studia z wieloletnią tradycją zarówno w Polsce, jak i w innych krajach. Wiedza dotycząca wychowania, rozwoju i edukacji ma bardzo szerokie i uniwersalne zastosowania. Czy studia pedagogiczne mogą być podstawą wykształcenia nowoczesnego managera ds. szkoleń? Czy po studiach pedagogicznych znajdziesz pracę w szkole? Jak uzupełnić pedagogiczne wykształcenie? Zobacz ten odcinek, aby przekonać …Read more »

Odmieniony Pozawydziałowy Zamiejscowy Instytut Biotechnologii Stosowanej i Nauk Podstawowych Uniwersytetu Rzeszowskiego

Od niedawna nową bazę Pozawydziałowego Zamiejscowego Instytutu Biotechnologii Stosowanej i Nauk Podstawowych Uniwersytetu Rzeszowskiego stanowią budynki przekazane jednostce przez Starostwo Powiatowe oraz Urząd Miasta i Gminy Kolbuszowej. Dzięki temu Instytut prowadzi obecnie działalność dydaktyczną i naukową na powierzchni  ok. 2500 m2 i  dysponuje bardzo dobrym zapleczem do badań z użyciem zwierząt  wraz z areałem gruntów uprawnych o powierzchni ponad 55,4 ha.