Kierunki studiów

Wybór właściwego kierunku studiów nie jest sprawą prostą. Dzięki nam dowiesz się jakie kierunki studiów są popularne i przyszłościowe. Perspektywiczny kierunek studiów, to Twoja szansa na dobrą pracę.

Najnowszy
Najczęściej oglądane
Najczęściej komentowane
Uzbrojenie – nowe studia na Politechnice Warszawskiej

Uzbrojenie to elitarne studia kształcące ekspertów dla przemysłu zbrojeniowego. Kierunek prowadzony jest na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej.

Dlaczego warto studiować Automatykę i Robotykę?

“Dla większości społeczeństwa nauki ścisłe, to ciągnące się w nieskończoność równania i nierówności, opętane milionem pierwiastków, potęg, całek, różniczek i innych makabrycznych elementów”. Czy tak rzeczywiście wygląda obraz współczesnych studiów na kierunkach technicznych? Dlaczego młodzi ludzie boją się podejmować studia na np. Automatyce i Robotyce, której absolwenci są najbardziej poszukiwanymi specjalistami na europejskim rynku pracy? …Read more »

Inżynieria Nanostruktur na Uniwersytecie Warszawskim

Chciałeś studiować fizykę lub chemię? Teraz nie musisz już rezygnować z jednego kierunku! Inżynieria nanostruktur to nowoczesny makrokierunek prowadzony przez Wydział Fizyki i Wydział Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. Studia zapewniają uzyskanie przekrojowej wiedzy w zakresie: podstaw fizyki, matematyki, chemii oraz umiejętności poprawnego stosowania metod matematyczno-przyrodniczych w rozwiązywaniu problemów fizycznych i chemicznych, również z wykorzystaniem technologii informatycznych.

Ignorantia iuris nocet – Studia na kierunku Prawo

“Ignorantia iuris nocet.” – Nieznajomość prawa szkodzi. Wielu kandydatów na studia poważnie traktuje przesłanie jednej z podstawowych zasad prawa, wywodzącej się z prawa rzymskiego. Kierunek Prawo od dawna postrzegany jest w charakterze prestiżowego, elitarnego i pozwalającego na zdobycie gruntownej, cenionej na rynku pracy wiedzy. Nie każdy jednak poradzi sobie na tym kierunku, gdyż ilość materiału, …Read more »

Papiernictwo i Poligrafia na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej

“Papiernictwo i poligrafia to jeden z niewielu kierunków studiów, gdzie na studiach przydają się specyficzne predyspozycje. Z jednej strony warto mieć zmysł artystyczny, a z drugiej politechniczną dokładność i skrupulatność” – mówi prof. dr hab. inż. Andrzej Kolasa, Dziekan Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej prowadzącego te studia. Jeśli szukasz zatem perspektywicznego kierunku studiów, który umożliwi …Read more »