Polecamy

Ciekawe, inspirujące i najbardziej wartościowe filmy, które szczerze polecamy naszym użytkownikom!

Najnowszy
Najczęściej oglądane
Najczęściej komentowane
Podsumowanie XXVIII Konferencji Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „Prom”

W dniach 29 stycznia – 01 lutego 2017 r. w Nałęczowie odbyła się XXVIII Konferencja Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „Prom”, której tematem przewodnim była rola etyki we współczesnym marketingu i public relations. Konferencja organizowana była wspólnie z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim im. Jana Pawła II. W programie można było znaleźć szereg interesujących wykładów oraz …Read more »

Drewniana historia bez lipy

Historia mocna jak fajki bez filtra i kawa po turecku z trzech czubatych. Niebezpieczne narzędzia i mężczyźni z charakterem. Kobiety wyjątkowe i technologie tak nowoczesne, że jeszcze prawie nie istniejące. Jesteście gotowi, żeby pójść po krawędzi ostrej jak piła tarczowa? Ta historia jest dla Ciebie, dla Ciebie i dla Ciebie też. Bez lipy! Chcesz więcej? …Read more »

Przyszłość szkolnictwa wyższego: Program Prawa i Sprawiedliwości

Powyższy wywiad jest elementem debaty na temat edukacji i szkolnictwa wyższego w Polsce. O programie wyborczym Prawa i Sprawiedliwości opowiada prof. dr hab. Włodzimierz Bernacki, Poseł na Sejm RP, Członek Sejmowej Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży. Prof. dr hab. Włodzimierz Bernacki to politolog – absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (1987). W latach 1986-88 nauczyciel w …Read more »

Przyszłość szkolnictwa wyższego: Program .Nowoczesnej

Powyższy wywiad jest elementem debaty na temat edukacji i szkolnictwa wyższego w Polsce. .Nowoczesna idzie do wyborów parlamentarnym z programem zmian w szkolnictwie wyższym. Chce zwiększenia liczby kierunków praktycznych na uczelniach i odpowiednich zmian w finansowaniu studiów.  Partia planuje zwiększenie przekazywania funduszy do szkół wyższych w oparciu o system długoterminowych grantów i projektów celowych. i odejście …Read more »

„Studia to najpiękniejszy czas w życiu człowieka” – wywiad z prof. dr. hab. Bronisławem Marciniakiem, Rektorem UAM

Jak wygląda zwykły dzień pracy rektora jednej z najlepszych uczelni w Polsce? W jaki sposób UAM dostosowuje swoją ofertę kształcenia do potrzeb rynku pracy? Czy infrastruktura akademicka będzie cały czas rozwijana? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w naszym wywiadzie, który przeprowadziliśmy z prof. dr. hab. Bronisławem Marciniakiem, Rektorem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza …Read more »