Studia podyplomowe

Najnowszy
Najczęściej oglądane
Najczęściej komentowane
Podatki i prawo podatkowe na Wydziale Prawa i Administracji UW

Studia podyplomowe „Podatki i prawo podatkowe”, prowadzone na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, przeznaczone są dla wszystkich osób, które chciałyby pogłębić i poszerzyć posiadaną wiedzę z zakresu podatków i prawa podatkowego, uzyskując najwyższy stopień wykształcenia akademickiego w tej specjalności. Studia prowadzone będzie w ścisłej współpracy m.in. z Ministerstwem Finansów oraz Krajową Izbą Doradców Podatkowych. …Read more »

Studia podyplomowe: ile są warte? Jakie wybierać?

Zastanawiasz się nad poszerzeniem posiadanych kompetencji? A może chcesz zmienić pracę lub przebranżowić się? Edyta Paul, trener wewnętrzny z REHAU Polska, radzi na co należy zwrócić baczną uwagę przy wyborze studiów podyplomowych.

Studia podyplomowe, czyli jak przeegzaminować przyszłą uczelnię

Studia podyplomowe to okazja by pogłębić swoją wiedzę i udoskonalić zawodowe umiejętności. Na rynku uczelni wyższych panuje, w związku z niżem demograficznym dość duża zapaść. Paradoksalnie zwiększona konkurencja nie prowadzi do wzrostu jakości oferty studiów, ale raczej do zwiększenia poziomu „marketingowej ściemy”. Zobacz ten odcinek Belfer Vlog, by nauczyć się jak przeegzaminować Twoją przyszłą uczelnię. …Read more »

Studia podyplomowe dla nauczycieli – do czego są potrzebne?

Studia podyplomowe dla nauczycieli? Na co są one komu potrzebne? Może to tylko wyrzucanie pieniędzy unijnych z EFS na darmowe dokształcanie pedagogów? Jesteś nauczycielką lub nauczycielem? Jeśli tak, to zgodnie z art. 12 ust. 3 Karty Nauczyciela musisz podnosić swoje kwalifikacje. Ma na to pieniądze samorząd i można też skorzystać z nich przy finansowaniu studiów …Read more »

Studia podyplomowe dla nauczycieli podnoszących kwalifikacje

Większość studiów podyplomowych dla nauczycieli chcących podnosić kwalifikacje to studia płatne. Skończyło się na razie finansowanie unijne z EFS i być może pojawi się przy ponownie okazji kolejnej unijnej perspektywy budżetowej. Jakie to studia? Można podnosić kwalifikacje, np. idąc na „podyplomówkę” dotyczącą pracy z dzieckiem zdolnym, albo ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi, z różnego rodzaju trudnościami. Jednak przy …Read more »