Studia za granicą

Renomowane, zagraniczne uczelnie zapewniają doskonałe wykształcenie. Czy warto wyjechać na studia za granicę i tam zdobyć swoje wyższe wykształcenie?

Najnowszy
Najczęściej oglądane
Najczęściej komentowane
Jak zapłacić za zagraniczne studia?

„Student Financial Support Fund” (SFSF) to organizacja specjalizująca się w pomocy studentom, którzy chcieliby studiować w Wielkiej Brytanii, Danii, Holandii, USA lub Kanadzie. SFSF pomaga przejść zarówno przez cały proces aplikacji na studia, jak i prowadzi swój własny program stypendialny. Obejrzyj film, aby zobaczyć jak to działa.

Studia w Turcji

Jeśli myślisz o studiach w Turcji, masz do wyboru 220 uczelni i wiele kierunków studiów. Warto zwrócić również uwagę na korzystny system stypendialny: na studiach I stopnia możesz otrzymywać nawet 600 lirów tureckich miesięcznie oraz darmowy akademik. Więcej informacji znajdziesz tutaj: przewodnik po studiach w Turcji.

Au Pair w USA – praca, nauka, podróże

Rok spędzony w USA, praca, doświadczenie zawodowe, kursy uniwersyteckie, nauka języka i podróże – program Au Pair to nie tylko wyjazd do pracy. Beata wspomina udział w nim jako przygodę życia 🙂 Jeśli jednak wolisz prostsze rozwiązania, to możesz po prostu wyjechać na studia do USA:)

Pomoc w aplikacji na studia w USA

Centrum Education USA przy Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta to centra doradcze działające w ponad 170 krajach na świecie. Doradcy pomogą Ci w wyborze uczelni, zebraniu wszystkich informacji i dokumentów potrzebnych w procesie aplikacyjnym. Dostarczą Ci też informacji na temat tego, jak zorganizować finansowanie studiów w Stanach Zjednoczonych. Tutaj znajdziesz więcej informacji o studiach w USA

Praca w Polsce po studiach za granicą

Laureaci programu Go4Poland, Wybierz Polskę to studenci i absolwenci uczelni zagranicznych, którzy wracają do Polski, aby tutaj rozwijać karierę zawodową. Dlaczego wybrali STUDIA ZA GRANICĄ i teraz planują wrócić do Polski? Jakie perspektywy rozwoju widzą w kraju? Więcej o programie Go4Poland