Uczelnie

Stale rosnąca liczba uczelni wyższych sprawia, iż kandydaci zaczynają się gubić we wszelkich listach. Jakie uczelnie są godne polecenia? Które uczelnie realizują unikatowe kierunki studiów? Na Studia.TV właśnie tego się dowiecie.

Najnowszy
Najczęściej oglądane
Najczęściej komentowane
Odkryj Uniwersytet w Białymstoku

Uniwersytet w Białymstoku jest największą i prężnie rozwijającą się uczelnią na północnym-wschodzie naszego kraju. Uczelnia może pochwalić się nowoczesnym kampusem, uznawanym za jeden z najnowocześniejszych obiektów akademickich w kraju. Obecnie uczelnia kształci prawie 14 tysięcy studentów na ponad 30 kierunkach. Odkryj na nowo Uniwersytet w Białymstoku i zobacz jak wyglądają tam studia!

15 najlepszych uczelni w Polsce pod względem wysokości zarobków absolwentów

Mianem „dobrych studiów” można śmiało określić takie, których ukończenie zapewnia zarówno dobry start w życiu zawodowym, jak i relatywnie wysokie zarobki. Warto zatem sprawdzić medianę wynagrodzeń absolwentów studiów II stopnia i przekonać się czy Twój wybór był rzeczywiście dobry… Pamiętaj, że zawsze można zmienić i kierunek, i uczelnię:-) Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://studia.net/praca Źródło danych: …Read more »

Nowoczesny Menedżer od Kotarbińskiego w Olsztynie

Założenie własnej firmy nie jest łatwą sprawą, trzeba trafić w potrzeby rynku i umieć poruszać się po sieci zwanej działalność gospodarcza. Planowanie w tym zakresie warto rozpocząć od nabycia odpowiednich umiejętności i wiedzy pozwalającej na sprawne poruszanie się po świecie tzw. biznesu. Z pomocą w tym zakresie przychodzą innowacyjne studia na kierunku Nowoczesny Menedżer prowadzone …Read more »

Wirtualna rzeczywistość na studiach prawniczych?

Virtual reality po raz pierwszy w Polsce zostało zastosowane na studiach prawniczych. Akademia Leona Koźmińskiego przygotowała narzędzie dla swoich studentów, dzięki którym mogą lepiej przygotować się do zawodu prokuratora. System badania miejsca zbrodni oparty o wirtualna rzeczywistość przygotowała firma założona przez absolwentów uczelni. Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie: oferta kształcenia, perspektywy zatrudnienia, życie studenckie

Politechnika Świętokrzyska w Kielcach: czy warto tutaj studiować? (wywiad)

Politechnika Świętokrzyska w Kielcach to jedna z najlepszych uczelni technicznych w kraju. W wielu obszarach rywalizuje ze znacznie większymi politechnikami w innych ośrodkach akademickich. Myślisz o studiach technicznych, które dają praktyczny zawód i dobre kwalifikacje? Zainteresuj się studiami inżynierskimi i magisterskimi na PŚ w Kielcach. Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat studiów na Politechnice Świętokrzyskiej …Read more »